Rüyada Alışveriş Yaptığını Görmek

Alışveriş Yapmak

Alışveriş yapmak

Make Shopping

 

 

Rüyada alışveriş yaptığını görmek, kişinin gelirinin artacağını ve alım gücünün yükseleceğini gösterir. Rüyada alışveriş yapmak genel olarak iyiye yorulur ancak alınan şeye göre de anlamı değişir. Mutfak alışverişi yapmak kişinin hanesinde bereketin artacağı yönünde yorumlanırken, temizlik ürünleri almak ise kişinin sakladığı bir sırrının olduğu anlamına gelir. Araba, ev ya da arsa almak ise kişinin yeni bir işe sahip olacağını, yoksul ise zengin bir hayata sahip olacağını tabir eder. Rüyada bebek eşyaları alan kişi evlat sahibi olur, güzellik ürünleri alan kişinin sağlığı iyi ve hayatı mutlu geçer. Hasta bir kimse ilaç aldığını görüyorsa iyileşir.

 

Rüyada Alışveriş Yapan Birini Görmek

Başkalarını alışveriş yaparken görmek, kişinin hayatından memnun olmadığını gösterir. Başkalarının hayatına özenen, kendi yaşamını beğenmeyen ve maddi açıdan da istediği gibi yaşayamayan birine delalettir. Rüyasında alışveriş yapan birileri ile dolaştığını görmek ise, kişinin çevresini değiştireceğini ve kendisine çok büyük faydalar sağlayacak olan önemli kişilerle arkadaşlık kuracağına yorumlanır.

 

Rüyada Ayakkabı Alışverişi Yapmak

Rüyasında ayakkabı alan kişi genellikle sıkıntıya düşer veya can sıkıcı bir olayla karşılaşır. Siyah ayakkabı aldığını gören kimseye acı verici, hastalık, kaza ya da ölüm haberi gelir. Rüyasında kırmızı bir ayakkabı aldığını gören kişi evli ise başka bir kadınla ilişki yaşar ya da ile huzurunun bozulacağı olaylara karışır. Rüyada sarı ayakkabı satın almak kişinin hastalanacağına, beyaz ayakkabı görmek ise muradına kavuşacağına, bekar ise evleneceğine delalet eder. Rüyada ayakkabı denemek fakat almamak ise kişinin çok büyük bir yanlıştan son anda döneceğine tabir olunur.

 

Rüyada Giysi Alışverişi Yapmak

Rüyasında kıyafet aldığını görmek, alınan eşyaya göre değişik yorumlanır. Kazak ya da gömlek almak maddi açıdan büyük bir sıkıntıya neden olurken, pantolon almak kişinin peş peşe yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyada şapka almak mevkiye, etek almak bayanlar için yuva kurmaya, uzun bir pelerin almak ise, hakkında dedikodu yapıldığına delalet eder.

 

Rüyada alışveriş görmek, hayırlı olacak şans kapılarını aralamaya, kısmetleri doğru ve akıllı yönde değerlendirerek kalkınmaya, darlıktan kurtulmaya, rahat bir hayat sürmeye, geçimi kolaylaştırıp, sabit bir gelire ve işe sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibinin artık kurulu bir düzene kavuşacağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine işaret eder.

 

Bir kişi rüyasında bir apartman dairesi aldığını görürse eğer, o kişi gerçekten de bir mala kavuşur. Hakkı olan bir mülkiyeti elde etmeyi başarır ya da yılların emeği ve alın teri olan birikimi ile yatırım amaçlı olarak bir gayrimenkul yatırımı yapar diye yorumlanır.

 

Rüyada toprak satın almak, mutlu bir hayat yaşamaya, aile içinde huzurlu olmaya, kişinin eşi ve evlatlarından yana çok şanslı olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hane içinde yaşadığı huzur sayesinde kendisi için ne kadar doğru bir eş seçimi yaptığının bilincinde olup, bunun için her gün şükredeceğine yorulur.

 

Rüyada elbise satın aldığını gören kişi, hayatı boyunca hiçbir ciddi sağlık sorunu yaşamayacak ve çözümsüz dertlerle karşılaşmayacak demektir. Kişinin hayatının ağız tadı ve keyif içinde geçeceğine tabir edilir.

 

Rüyada veresiye ile alışveriş yapmak, rüya sahibinin iş hayatında bazı değişikliklere gideceğine bu kararın da kendisine iyilik, hayır ve şans getireceğine, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına ve kişinin mutluluğunun baki kalacağına delalet eder.

Rüyada alışveriş merkezinde gezmek, kişinin çok dışa dönük, eğlenceli, dinamik, hayat dolu ve kıpır kıpır olduğuna tabir edilir.