Rüyada Alıç Görmek

Alıç

alıç meyvesi

rüyada alıç görmek

 

Rüyada alıç görmek, rüya sahibinin işinde bir numara olacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, hayat yolunun uzun, başarılı ve hayırlı olacağına tabir edilir. Ticaret ehli olmaya, mesleğini en iyi şekilde gerçekleştirmeye ve işindeki disiplinden hiçbir şekilde ödün vermemeye işaret eder.

 

Rüyada alıç yemek, şifa bulmaya, hastalıklardan ve borçlardan kurtulmaya, işlerin, kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, güzelliklerin de arka arkaya yaşanacağına yorumlanır.

 

Rüyada alıç ağacı görmek, yüce duyguları olan, insanlar için iyi ve hayırlı düşünceler ve duygular taşıyan, elinin değdiği herkese iyilik yapan, Allah sevgisi ve inancı taşıyan, hem dini hem de yüreği güzel olan bir kimsenin varlığına işaret eder.

 

Tatlı yaban eriği ihtisas sahibi, konusunda uzman bir doktorla tabir edilir.

 

Rüyada meyve görmek hayatınızda olumlu değişikliklere sebep olabilir. Meyve görmek genellikle parasal olarak yorumlanır. Fakir iseniz zengin, zenginseniz daha da zengin olabileceğinize, bekarsanız evliliğe, evliyseniz çocuklara, hastaysanız iyileşmeye, mutsuzsanız mutluluğa işaret eder.

 

Rüyada gördüğünüz mevsimin bir meyvesi ise elinize çabuk geçecek paraya, bir kısmete, mevsiminin dışında bir meyve görmek ise gördüğünüz meyvenin mevsiminde elinize geçecek paraya işaret eder. Bazı tabirlerde mevsimi dışında görülen meyvenin mal kaybına, fakirliğe, hastalığa işaret eder. Rüyada ekşi meyve görmek hastalık ve elinizdeki paranın israf olacağı ya da haram mal olarak yorumlanır.

 

Rüyada meyve yemek çoğu zaman kötü olarak yorumlanmaktadır. Elma yemek özellikle çok hayırlı bir rüya değildir. Mevsimi dışındaki meyveyi yediğinizi gördüyseniz zamanında kaçırdığınız bir şeye ulaşacağınıza, zor şeylerin kolaylaşacağına işarettir.

 

Rüyada meyve ağacı görmek herkesin işine yarayan, hayırlı bir işe imza atacığını, böylece saygınlığının ve zenginliğinin artacağına delalet eder. Ağaçtaki meyveleri olgunlaşmış bir halde gördüyseniz; bolluk ve berekete kısa zamanda ereceğinize, olgunlaşmamış bir halde gördüyseniz; bolluk ve bereketin sizin aldığınız kararlardaki doğruluğa göre zamanla gelebileceğine yorumlanır. Ağaçtaki meyveyi koparıp yediyseniz parasal olarak değil kalben huzura ve mutluluğa erebileceğinize işarettir. Ağaçtan koparıp yediğiniz meyve olgunlaşmamış ise bir borcun altına girebileceğinize, yediğiniz meyve olgunlaşmış ise birine verdiğiniz borcun kısa zamanda ödeneceğine işaret eder.

 

Rüyada gördüğünüz meyve çekirdekli ise şüpheli veya elinizde hemen çıkabilecek ama yine de elinize geçecek nakte ve işlerinizin zora gideceğine, çekirdeksiz meyve ise işlerinizin kolaylaşacağına ve elinize geçecek paranın devamlılığına işaret etmektedir.

 

Rüyada yaş meyve görmek elinize geçici olarak çok para geçebileceğine, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, kuru meyve görmek ise elinize devamı olarak çok para geçebileceğine ya da işlerinizin sürekli olarak güzel gideceğine yorumlanabilir.