Rüyada Alfabe Görmek

Alfabe

 

 

Alfabeyi okumaya çalışmak: Artık olgun bir insan olarak, çocukça davranışları bir kenara bırakmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada harf görmek, tek bir şekilde, kesin yargılarla venet bir yorumla tabir edilemez. Rüyanın yorumu görülen harfe ve rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişir. Bu rüyanın elbette genel bir yorumu bulunmaktadır.

 

Rüyada harf görmek, eğer harfler nizami bir şekilde ve olması gerektiği haliyle görülürse, düzenli, disiplinli ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Eğer harfler dağınıksa ve sırası karışmışsa bu da tam tersi şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin hayatının karışacağı, belirsizleşeceği ve kişinin önünü göremez olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada elifba görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak kötü durumları, büyük sıkıntıları ve maddi zararları parçalar halinde ortadan kaldıracağına, bu durumların düzelmesi ile işlerinin yoluna gireceğine, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumların bir daha yaşanmamak üzere sona ereceğine ve el atılan işlerin çok başarılı bir şekilde yönetileceğine tabir edilir.

 

Rüyada Elifba Okumak

Rüya sahibinin, işlerinin düzelmesi ile birlikte çok sıkıntılı ve zor durumlardan kurtulmak için çeşitli adımlar atacağına, bu sayede hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine alamet eder.

 

Rüyada Elifba Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatının çok güzel ve huzurlu bir şekilde süreceğine, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına ve enerjisinin büyük bir kısmını işlerini daha iyi bir duruma getirmek ve daha çok kazanç elde etmek için harcayacağına işaret eder.

 

Rüyada Elifba Öğretmek

Sevdiği kişilerden alacağı büyük bir destek sayesinde işlerini düzene sokacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve karşısına çıkan fırsatları çok doğru ve büyük yararlar sağlayacak şekilde değerlendireceğine delalet eder.

 

Rüyada Elifba Yazmak

Rüya sahibinin, daha önce birçok kez karşılaştığı bir sorunla tekrar karşılaşacağına, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine yorumlanır.

 

Rüyada Harf Yazmak

Bir kişi rüyada bir kâğıt üzerine harfler yazdığını görürse kimsenin bilmediği bazı şeylerin olduğuna ve bunları özenle herkesten sakladığına, kimsenin öğrenmemesi için de büyük çaba gösterdiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir sırrı olduğu ya da bir kimsenin sırrını bildiği ile tabir edilir.

 

Rüyada Kuranın Harflerini Görmek

Rüyada kuranın harflerini görmek ya da kurandan bazı harfler görmek, rüya sahibinin din konusunda donanımlı ve yeterli kimse olacağına ve herkesin önünde eğilecek kadar ulu ve saygın hale geleceğine delalet eder. İnsanların gözünde önemli ve büyük kimse olmaya yorulur.

 

Rüyada Sağ Elle Yazı Yazmak

Bir kişinin rüyasında kendini sağ elle yazı yazarken görmesi geleceğinin ve bahtının çok açık olacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine işaret eder.

 

Rüyada Sol Elle Yazı Yazmak

Rüyada sol elle yazı yazmak, pek de hayırlı değildir ve kişinin bir takım hatalar yapacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına ve insan içine çıkmaya çekinir olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapacağı, kendini şaşıracağı ve bambaşka bir kimse olacağı ile yorulur.

 

Rüyada ilkokula gitmek, güzel bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yüksek tahsil yapacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına alamet eder. Kişi, her yerde geçerli olacak kadar değerli bir üniversite diploması alacak ve mesleğinde istediği noktaya gelecektir diye yorumlanır.

 

Rüyada okumak, rüyayı gören kişinin durumuna göre hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin, yapacağı işlerle adını herkese duyuracağına delalet eder. Bir kurum tarafından verilecek hayati ve zorlu bir görev için seçildiğine ve işin zorluğuna rağmen destek verecek arkadaşlarla bu görevin üstesinden başarıyla gelineceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin, büyük çapta bir paraya kavuşacağına ve birikim yapmaya çalışacağına yorulur.