Rüyada Alabora Görmek

Alabora

 

Rüyada sandalınızın alabora olduğunu görmek, iş hayatınızda tehlikeli bir dönem geçireceğinize işarettir. Bindiğiniz teknenin alabora olduğunu görmek: İş hayatının tehlikeye girmesi anlamına gelir. Bir teknenin ya da kayığın devrilip tersyüz olması kişinin dünyalığına gelecek zarara tabir edilir.

Rüyada içinde bulunduğu sandalin veya geminin alabora oldugunu gören kimsenin, is hayatında sarsıntı geçirmesine isaret eder. Rüyada sandalınızın alabora olduğunu görmek, iş hayatınızda tehlikeli bir dönem geçireceğinize işaretti.

Rüyada Gemi Batması

Verilen emeklerin heba olacağına, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine ve sıkıntı çekileceğine yorulur. Rüyada geminin battığını görmek, çok zor zamanlar geçirdikten sonra ferahlığa çıkılacağı, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağı, yapılan hatalardan ders çıkarılacağı, çalışmalardan daha büyük kazanç elde edileceği, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağı ve fırsatların daha iyi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kayığın Batması

Rüyada görülen kayığın batması üzüntülerinizin, kederlerinizin, mutsuzluğunuzun biteceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine ve işlerin artık yoluna gireceğine işaret eder. Rüyada kayığın ters dönmesi, devrilmesi yani alabora olduğunu görmek hayatınızın maddi açıdan alt üst olacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağınıza tabir edilmiştir