Rüyada Alabalık Yemek Görmek

Alabalık Yemek

 

Rüyada alabalığı yemek çok hayırlı bir işin içine girileceğine işarettir. Kişinin rüyada alabalık kızarıp yemesi kurtuluşa, rızık ve helal mala yorumlanır. Alabalık avlayıp yemek, helal rızka, meşru yolda çalışmaya ve hayra işarettir. Aile fertleri ve iş arkadaşlarıyla birlikte alabalık yemek, rızka, mala, menfaate ele geçecek paraya işarettir.

Rüyada alabalık yediğini gören kişi çok büyük bir mutluluk yaşayacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi aileden yana çok güzel bir haber alacak ve bu sürpriz haber sayesinde mutlulukların en kıymetlisini yaşayacak demektir.

Rüyada balık pişirmek pek de iyi değildir, düzenin bozulmasına, hayatın çalkantılı bir döneme doğru gideceğine, kazançta zarar edeceğine ve sıkıntıya düşmeye yorulur. Rüya sahibini zorlu geçecek günler bekliyor.

Rüyada balık yemek tek şekilde tabir edilmez. Bu rüyanın birkaç çeşit yorumu bulunmaktadır. Örneğin bir kişinin rüyasında henüz ölmemiş balıkları olduğu gibi yemesi o kişinin maddi anlamda sahip olacaklarının çokluğu ile tabir edilir. Ya da bir kişinin rüyasında balığı tuzlu tuzlu yemesi o kişinin içine düşeceği sıkıntılara, dertlere ve kötü günlere rivayet edilir. Bunun yanı sıra rüyasında bozulmuş balık yediğini gören kişi hayatının en önemli noktalarında yanlış kararlar alacak demektir.

Rüyada pişmiş balık yemek, güzeldir ve rüya sahibinin bazen amaçlarını gerçekleştirmek için bazen de havası değişsin diye yapacağı mekân değişikliğine alamet eder. Kişinin kendini daha iyi hissetmesi için zaman zaman değişiklik yapma alışkanlığı olduğu anlamına gelir.

Rüyada kılçıklı balık yemek ya da içi temizlenmemiş balık yemek rüyayı gören kişinin yapacağı bazı kusurlu ve ayıplı işlere delalet eder. Kişinin haksız yollardan kazanç elde etmeye çalışacağına ve bu yolda pek çok kişiyi harcayarak, onlara haksızlık edeceğine yorulur.

Rüyada çiğ balık yemek, rüya sahibinin ticarette çok başarılı olacağı, büyük adımlar atacağı, rakiplerinin önüne geçeceği ve hatırı sayılır oranda kazanç elde edeceği anlamına gelir. Bu rüya zengin olmanın yollarını bulmaya, rahata ermeye ve kolay bir hayat sürmeye alamet eder.

Rüyada balık yemek istemek, çok problemli bir döneme giren rüya sahibinin çok hayırlı kararlar vereceğine delalet eder.

Kişi için hayır getirmeyen işlere yorumlanan rüya, gelen olumsuz haberlerle can sıkıntısına düşmeye, işte bozulmalara ve verimin düşmesine, mali anlamda geçilecek bir dar boğaza yorumlanır. Sahip olunan her türlü malı, varlığı düşünmeden harcamanın sonucunda yaşanacak üzüntüye dikkat çeken rüya keyif kaçırıcı gelişmelere ve kişinin aile içindeki huzurunun kaçmasına alamet eder.