Rüyada Akvaryum Görmek

Akvaryum

 

Bir Akvaryum içinde muhtelif cinste balıklar görmek, değişik meslek ve meşrepteki insanların belli bir amaç için bir araya gelmelerine, Akvaryumda iki balık görmek bir işte birlik olan iki kimseye, Ağzı açık balık görmek hürriyetinin geçici olarak kısıtllanmasına delalet eder.

Rüyada içi balık dolu bir akvaryum görmek, büyük bir bolluk, zenginlik demektir. Boş akvaryum görmek boşa vakit geçirmeye içi balık dolu akvaryum görmek, sıkıntısız, rahat ve huzur dolu bir hayata yorumlanır.

 

Rüyada akvaryum görmek, eşinizin ve dostlarınızın desteğinden mahrum kalacağınıza ve kısmetsizlikle mücadele edeceğinize işarettir. Rüyada akvaryum fuzuli zaman harcamaya ve desteksiz kalmayada yorumlanmaktadır.

Rüyada akvaryum görmek, genel olarak iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi için hayal kırıklığı ve üzüntü anlamına gelir. Rüyasında akvaryum gören kişi en sevdikleri tarafından yarı yolda bırakılır, onların dost değil beş para etmez, üç kâğıtçı kimseler olduğunu öğrenir. Akvaryum sıkıntı ve problem şeklinde de tabir edilir.

 

Rüya sahibinin maddi durumunun yerinde olduğu zaman etrafının dolu olacağına, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına delalet eder. Rüyada tatlı su balıkları ile okyanus balıklarını bir arada görmek, rüya sahibinin uluslararası bir iş yapacağına ya da yabancı iş adamları ile görüşeceğine yorulur.

 

Rüyada Akvaryum Almak

Boş akvaryum rüya sahibinin aradığını bulamaması ve bu nedenle hüsrana kapılması anlamına gelirken dolu akvaryum kazanç ve güzel kısmetler almak şeklinde değerlendirilir.

 

Rüyada Akvaryum Camının Kırılması

Rüya sahibinin mecburi olarak bir davete iştirak etmesine fakat içinde bulunduğu ortamdan ve durumdan hiç haz etmemesine yorulur. Rüya sahibi zoraki olarak halinden memnunmuş gibi gözükecek demektir.

 

Rüyada Büyük Akvaryum Görmek

Rüyada görülen akvaryumun büyüklüğü kazanılacak ya da sahip olunacak malın büyüklüğüne ve çokluğuna işarettir. Büyük akvaryumda bulunan büyük balıklar rüya sahibi kişinin büyük bir kısmete sahip olacağına, şansının açılacağına ve çok zengin olacağına delalet eder. Rüya sahibi kişinin zengin olacağı ve hane yaşantısında huzurlu bir hayat sürecek demektir. Temiz ve aydınlık bir akvaryum, temiz ve hayırlı kısmete, kirli akvaryum ise kişiye sıkıntı verecek olan bir haber olarak yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Küçük Akvaryum Görmek

Rüyada küçük ve temiz bir akvaryum görmek ummadığınız yerden gelecek olan ufak bir paraya ve bu paraya bağlı olarak sıkıntılarınızdan geçici olarak kurtulacağınıza delalet eder. Rüyada görülen küçük akvaryum kirli ve suyu bulanıksa iş hayatınızda yaptığınız bir hata nedeni ile üstlerinizin size duyduğu saygınlığı, itibarı ve güveni kaybedeceksiniz demektir.

 

Rüyada Boş Akvaryum Görmek

Rüyada boş akvaryum görmek, geleceğiniz ile ilgili bazı planlarınızın istediğiniz gibi gitmeyeceğine, mesleki kariyeriniz ile ilgili bir süre daha gelişme yaşamayacağınıza delalettir. Aynı zamanda boş akvaryum gönül ilişkilerinizde yaşadığınız hayal kırıklıklarına da işaret etmektedir. Rüyasında boş akvaryuma balık koyduğunu gören kişinin kısmeti ve şansı artacak demektir.