Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

Akvaryum Balığı

 

Rüyada görülen balık mal, mülk ve kısmet demektir. Rüyada akvaryum balığı görmek yine kısmet ve para olarak tebir edilir. Yine rüyada Akvaryum balığı görmek fakirlikten zenginliğe, korkudan emin olmaya, şiddet halinden selamete ve hayırlı bir mülke delâlet eder.Ayrıca rüyada akvaryum balığı görmek, bekâr ve evlenmeyi murad eden biri için hayra alâmettir. Rüyada görülen balık, genel anlamı itibariyle kısmet olarak değerlendirilir. Akvaryum balığı mutluluk ve güzellik olarak yorumlanır. Rüyasında akvaryum balığı gören kişinin sağlık ve bereket içinde geçireceği bir hayatı olacak demektir.

 

üyada akvaryum balığı görmek, iş hayatınızda yaşayacağınız yeni atılımların olacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz akvaryum balıklarının sayısı fazla ise elde edeceğiniz kısmetlerin artması ve aynı zamanda da talihinizin çok açık olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında canlı balık dolu bir akvaryum görmesi, şansının açılacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına delalettir.

 

Rüyada akvaryum balığı yakalamak

Deniz, nehir veyahut derede akvaryum balığı yakalamak ele geçecek paraya işaret eder. Yine rüyada akvaryum balığını tutmak yada kişinin rüsında akvaryum balığını tutması, bahtın açıklığına, nimete, rızka ve geçimin kolaylığına delâlet eder. Rüyada akvaryum balığı yakalamak ümit etmediğiniz bir yerden gelecek para ve menfaata delâlet eder.

 

Rüyada akvaryum balığı yemek

Rüyada akvaryum balığı yemek, rızka, menfaata, iyi bir kısmete ve mirasa delâlet eder. Rüyada çeşit çeşit akvaryum balığını tuttuğunu yada yakalığını görmek, rızka ve menfaata delâletneder. Yine akvaryum balığı, uzun bir ömre ve geniş bir rızka işarettir. Rüyada akvaryumdaki balıkları yediğini gören kişi, sağlığına dikkat etmelidir. Bu rüyanın uyarıcı bir yanı vardır ve kişinin içinde bulunduğu süreçte kendisine ihtimam göstermesi gerektiğine işaret eder. Akvaryumdaki balıklar ölü ise ve kişi o balıkları yiyorsa, sıhhatle ilgili beklenmedik bir hastalık hasıl olur. Farklı bir yoruma göre de kişinin hastalıklarından kurtulup sağlıklı ve huzurlu bir yaşama sahip olacağına yorulur.

 

Rüyada Akvaryum Balığının Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin maddi kaynaklarının tükenmesine ve darlığa düşmesine delalet eder. Rüya sahibi düşünmeden adım attığı için varını yoğunu hiç farkında olmadan tüketecek, hala zenginlik içinde olduğunu düşündüğü bir zamanda beş parasız kaldığını fark edip, büyük bir şok yaşayacaktır. Rüyasında akvaryumda ölmüş balık olduğunu gören kişi, başına gelecek tatsız bir olay nedeni ile üzüntü yaşayacak anlamına gelir. Akvaryumda birden çok ölü balık görülmesi yaklaşan kötü bir gelişmenin habercisidir. Ölmüş balıklar aynı zamanda kötü şans olarak da yorumlanırlar

 

Rüyada Akvaryum Balığı Yutmak

Sağlığına kavuşmak ya da her zaman sağlıklı olmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hastalığının ilacını bulmasına hasta değilse de hayatı boyunca hiçbir ciddi hastalığı olmayacağına işaret eder.

 

Rüyada Akvaryum Balıklarına Yem Vermek

Genel olarak kişinin iş hayatı ile ilgili yaşayacağı başarılara tabir edilir. Rüyasında balıklara yem verdiğini gören kişinin, işinde yatırım yaparak kazancını daha yüksek rakamlara çıkaracağına delalettir. Bazen akvaryumda yüzen balıklar, rüya sahibinin kazanacağı zenginliğe ve itibara, bazen de kazanılan paranın yapılan yanlış seçimler nedeni ile çabuk kaybedileceğine yorulmaktadır.

 

Rüyada Boş Akvaryum Görmek

Rüyada boş akvaryum görmeniz, çalışma hayatınızdaki emeklerinizin ve gayretlerinizin boşa çıkacağı anlamına gelir. Çalışmalarınızın karşılığını almanızı engelleyen kişilerin varlığına, amirlerinizin çalışmalarınızı görmezden geldiğine, sizi çekemediğine ve uzun bir süre bulunduğunuz pozisyonunuz ile ilgili beklediğiniz terfiyi alamayacağınıza yorumlanır.