Rüyada Akü Görmek

Akü

 

Gönül ilişkilerinizde hüsrana uğrayacağınıza, içinizde çalışma hırsı kalmayacağına vaktinizi avarelikle geçireceğinize işarettir.

 

Rüyada Araba Motoru Görmek

Hayırlı bir işe girileceğine yorulur.

Yakın bir zaman önce tanışılan bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, bu gönül ilişkisinin devamı olarak çok hayırlı bir adım atılacağına, iş hayatında kazanılacak para ile ayal edilen eve kavuşulacağına ve işlerin gittikçe daha kazanç getirir bir hal alacağına işaret eder.

 

Rüyada şarj görmek yaşadığı bazı olumsuz durumlar sonrasında kendisine olan inancını ve güvenini yok sayan rüya sahibinin yeniden eski haline dönmek için çaba harcayacağına ve içindeki gücü yeniden ortaya çıkaracağına yorumlanır. Şartlar ne olursa olsun kişinin hayatta kalacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına yorumlanır. Fiziksel açıdan engeli olan kişilerin şanslı bir dönemde olacaklarına, devlet dairesinde işe gireceklerine ve talihin yüzlerine güleceğine delalettir. Şarj gören kimsenin cebi para dolar, kendi işini yapıyorsa para konusunda hiç sıkıntı çekmez ve işinden her zaman rahat yaşayacak kadar yüksek gelir elde eder.