Rüyada Aktör Görmek

Aktör

 

Rüyada aktör görmek, rüya sahibinin keyfe keder yaşadığına, eğlenceye, lükse, rahata ve konfora düşkün olduğuna, bugününe bakıp, uzun vadede planlar yapmadığına işaret eder. Kişi, anının yaşamaya bakan, hayatın ne kadar kısa olduğunun bilincinde olan bu nedenle de öyle ufacık tefecik sorunları kafasına takmayan, dünyanın acılarına mümkün olduğunca gülüp geçen kimse olarak tasvir edilir.

 

Rüyada aktör görmek, iyiye, dostlarınıza güvenebileceğinize işarettir. Dostlarınızın sizin iyiliğinize çalıştıklarına, güveninize layık olduklarına işarettir. Rüyada rol yapan bir aktör görmek, iş yaptığınız kimseler içinde sizi aldatanlar olduğuna delâlet eder. Yine bir aktörle konuşup dost olduğ unu görmek, hile ile sizden bir şeyler temin etmeye çalışan biri ile ahbap olacağınıza işarettir. Artist yada aktör, dünya hayatını önemsememeye, işleri oyun ve oyalanma olarak görmeye delalet eder. Rüyada film veya Tiyatro aktörü görmek, kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir.

 

Rüyada Tiyatro Oyuncusu GörmekRüyada film veya tiyatro aktörü görmek mutluluk habercisidir, kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir. birine aşıksanız, onunla mutlu bir beraberliğiniz olacak demektir. Eğer Gördüğünüz aktör ya da aktris yaşamıyorlarsa, o zaman bir takım zorluklarla karşılaşacaksınız anlamına gelir. Aktris görmek, maddi kayba uğrayacağınızı gösterir. Rüyada aktör veya aktris görmek mutluluğun habercisidir. Aşık olduğunuz kişiyle mutlu bir beraberliğiniz olacağını gösterir.

 

Rüyasında aktörlük yapan bir kişi, isteyerek ya da istemeyerek bazı şeyleri gizleyecek, birilerini aldatacak demektir. Bir tiyatroda rol yapan bir aktör görmek, yaptiginiz islerde sizi aldatanlar olduguna isarettir. Bir aktörle konusup dost olmak, hile ile sizden menfaat temin etmeye çalisan bir kimse ile arkadas olacaginiza delalet eder.

 

Kendinizi aktör olarak bir tiyatro sahnesine çiktiginizi görmeniz, haberiniz olmadan hileli bir ise karistirilmis oldugunuza yorumlanir. Mutluluğun habercisidir. Eğer birine aşıksanız, o kişiyle mutlu bir beraberliğiniz olacak. Gördüğünüz aktör ya da aktrist yaşamıyorlarsa, o zaman bir takım sorunlarla karşılaşacaksınız anlamına gelir.

Rüyasında tiyatro oyuncusu gören kişinin rüyası, hiç beklemediği bir anda hayatında çok güzel bir gelişme olacağına ve bu sayede rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine ve zor günlerini daha kolay atlatma fırsatı elde edeceğine delalet eder.

 

Rüyada Film Oyuncusu Görmek

Rüyada film oyuncusu görmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, yokluğundan ve çektiği maddi zorluklardan kurtulacağına delalet eder.

 

Rüyada Yönetmen Görmek

Rüyada bir filmin ya da bir tiyatro oyununun yönetmenini görmek, çok önemli işlerin başında olan, en rütbeli ve en yetkili kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişi, yükümlülüğü ağır olan ama söz hakkı da bir o kadar fazla olan kimsedir ve masaya yumruğunu vurduğunda akan sular durur diye tabir edilir.

 

Rüyada Figüran Görmek

Rüyada figüran görmek, fındık kabuğunu doldurmayacak ve hiçbir işe faydası olmayacak meseleler için bir araya gelen insan topluluğuna bir diğer tabirle amaçsız yığınlara işaret eder.

 

Rüyada Sahne Görmek

Rüyada sahne görmek, rüya sahibinin bir gün öleceğinin farkında olarak yaşadığına bu nedenle hayata karşı daha esnek ve daha ılımlı olduğuna tabir edilir. Kişi, hayattan zevk almaya bakan, yaşadığı her dakikanın ve aldığı her nefesin kıymetini bilen, hayatta ne kadar güzellik yaşarsa bunu kar sayan kişi olarak açıklanır.