Rüyada Aksakal Ve Bıyık Görmek

Aksakal ve Bıyık

 

Hayatta başarılı olmaya işarettir.

Rüyada Saç Sakal Ağarması

Rüyada hem saçın hem de sakalın ağarması iyi değildir. Kısmetin kapanacağı, bu nedenle de işlerin kesileceği, kazancın azalacağı, rızkın da küçüleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişiyi, aşsız ve parasız günler bekliyor demektir.

 

Rüyada Kılların Beyazlaması

Bir kişi rüyasında vücudundaki kılların beyazladığını görürse eğer maldan ya da paradan yana zarara uğrar. Kişinin, zahmetle ve bin bir çile içinde elde ettiği varlığı ziyan olacaktır diye tabir edilir.

 

Rüyada Bıyığın Beyazladığını Görmek

Bir kişi eğer rüyasında bıyığının beyazladığını görürse bu kişinin kendisine olan özgüveninin eksik olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi, kendine inanmaya başladığında aslında neler yapabileceğini, ne kadar başarılı olacağını, en zor işlerin altından dahi başarıyla kalkacağını kendisi bile hayal edemez.

Rüyada beyaz sakal görmek, kişinin olgunlaşma sürecine girdiğini gösterir. Özellikle genç yaşta erişilen bu olgunluğun, kişinin bundan sonraki yaşamında alacağı kararlara çok olumlu yönde katkılar sağlayacağını, iyi ile kötünün ayrımını çok net ve doğru şekilde yapılacağını, bu sayede her zaman kişi için en hayırlı olanın gerçekleşeceğini de bildirir.

Başına gelenler karşısında asla isyan etmeyen rüya sahibinin takva sahibi bir kimse olarak nefsine hakim olmayı becereceğini, helal lokma yemek için var gücüyle çalışarak, alın teriyle kazandığı parayı ailesiyle bölüşeceğini de işaret eder. Ar sahibi olunduğuna, namusuna düşkün olan kişinin ailesini korumak konusunda gözü pek davrandığını da bildirir.

Aile ve akrabalara düşkünlüğü ile tanınan kişinin iyi bir evlat ve kardeş olacağına, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine yorumlanır.

 

Rüyada Beyaz Sakalı Olduğunu Görmek

Genç bir erkeğin beyaz sakalı olduğunu görmesi, başına gelen olaylar sonrasında doğru yolu bulacağına, yanlışlardan en kısa zamanda dönerek, daha düzgün ve hak yolunda bir hayat sahibi olacaklarına, olgunluğa erişmeye ve mutlu bir geleceğe tabir edilir.

 

Rüyada Beyaz Sakal Görmenin Psikolojik Anlamı

Bayanlar için kendisinden yaşça büyük kimselere karşı yoğun bir duygusallık yaşadıklarını, baba sevgisinden mahrum kalan kimselerin karşılarına çıkan olgun kişilere büyük bir sevgiyle tutulduklarını ifade eder.