Rüyada Akrobat Görmek

Akrobat

 

Kendini akrobat olarak görmek: Başınıza kendinizin zarar görmeyeceği bir tehlike geleceğine iş ve Sağlık problemlerinizin olmayacağına işarettir.

Tehlikeli işlerden kaçınmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada akrobat görmek, ailenizdekilerin ve yakın çevrenizdekilerin endişeleri nedeniyle gereksiz risk almak durumunda kalacağınız bir eylemden vazgeçeceksiniz anlamındadır.

Kendi problemleriniz haricinde bir de etrafınızda olan bitenleri de dert ediniyorsunuz ve çözme konusunda gereksiz efor sarf ediyorsunuz. Bu durum bir süre sonra sizi hem ruhsal hem de fiziki açıdan yoracak ve sizinle alakalı olmasa dahi olayların içine çekildiğiniz için düşman edineceksiniz.

Rüyada akrobat ekibi görmek, yakın bir arkadaşınız veya aile üyeniz hakkında şaşırtıcı ve hoş olmayan bazı bilgileri yakın zamanda keşfedeceğimiz anlamına gelir.

Sizden saklanan durumların ortaya çıkması canınızı sıkacak fakat bu gizli durumu öğrendikten sonra başkalarının duymaması için de çaba sarf edeceksiniz.

Zira Konunu önemsiz olması da olası olmakla birlikte aşırı tepki veriyor olabilir, kendinizce sorunu büyütüyor olabilirsiniz.