Rüyada Akrep Görmek

Akrep

 

Rüyada akrep görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza işarettir.

Rüyada evde akrep görmek, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağınıza,

Rüyada akrep tarafından sokulmak, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize yada yakınlarınızdan birinin ölüm haberini alacağınıza,

Rüyada akrep öldürmek, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, yatakta akrep görmek, evdeki birinin yolculuk yapacağına işarettir. Rüyada Akrep öldürmek bir beladan kurtulacağını belirtir.Muhtemelen laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye işarettir.

Rüyada evde akrep olması: İşte hilekar biri tarafından aldatılmaya işarettir. Aile içinden birinin gurbete çıkmasına işarettir.

Rüyada akrep görmek kötü düşmanla tabir olunur. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delâlet eder

Rüyada Akrep sokması: Rüyada Akrep sokması, kötü bir habere veya tehlikeye yorumlanır. Yine Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala işaret eder.

Rüyada ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir. İç elbisesinde akrep olduğunu gören, zevcesinin düşmanlığını kazanır.

Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala delâlet eder..

Yine rüyada kavurulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarını kaybetmeye delâlet eder.

Rüyada Akrebi yatağı üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür. Karnında akreplerin olduğunu görmek de düşmanlar ile tabir olunur.

Rüyada Yılan, akrep ve bunlardan başka hayvanların soktuğunu görmek, Rüya sahibinin mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delâlet eder.

Rüyada akrep görmek kötü düşmanla tâbir olunur. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delâlet eder.

Rüyada ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir.

İç elbisesinde akrep olduğunu gören, zevcesinin düşmanlığını kazanır.

Yine rüyada kavurulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarını kaybetmeye delâlet eder.

Akrebi yatağı üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür.

Rüyada Karnında akreplerin olduğunu görmek de düşmanlar ile tâbir olunur.

Rüyada akrep görmek, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine işarettir.

Akrep inançsız, zararlı, külfeti çok, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşmandır. Evde akrep olması, hilekar biri tarafından aldatılmaya işarettir.

Rüyada yatakta akrep olması aile içinde birinin gurbete çıkmasına işarettir.

Rüyada Akrep sokması düşmandan zarar görüleceğine yorumlanır.Rüyada elbisesinde akrep görmek çoluk çocuğundan zarar göreceğine işaret eder.Rüyada bir şeyi akrep olmadığı halde akrep sanmak, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye yorumlanır..

 

Rüyada akrep tutup bir kadının üzerine koymak onunla yakınlık kumaya işarettir.Ayrıca Rüyada akrep görmek fenalıkta bulunmaya işaret eder. Ailenin tüm mahremiyetini ve sırlarını öğrenerek onlara zarar verme hedefindedir. Rüyada, rüya sahibinin akrebi üzerinde ya da ağzında görmesi düşmanın çok yakınlarda biri olduğuna işaret eder.

 

Rüyasında iç çamaşırında akrep gören erkeğin karısı kendisine kin besliyor demektir. Rüyada akrebi çiğ çiğ yemek düşmanını bertaraf etmeye, pişmiş olarak yemekse düşmanı sayesinde geçim sağlamaya delalet eder.

Rüyada akrep soktuğunu görmek, gerisi gelmeyecek olan kazanca ya da mala işaret eder.

Rüyada Yatağında Akrep Görmek Kişinin rüyasında yatağının içinde ya da üzerinde akrep olduğunu görmesi yakın bir düşmana ayrıca işlerde yavaşlamaya, kazancın ve rızkın azalmasına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi için bir yola gitmeye işarettir.

Rüyada Evde Akrep Görmek Rüyada evinde akrep gören kişinin iş yerinde koltuğunda gözü olan bir düşmanı olduğuna ve ayağını kaydırmak için gizli gizli çalıştığına delalet eder. Rüyada evinde akreplerin olduğunu ve yandıklarını görmek tüm rakiplerin ve hasımların alaşağı edilmesi anlamına gelir.

Rüyada akrep öldürmek, bir hasmın ya da rakibin başına gelecek olan kötü bir olaya işaret eder. Rüyada çok sayıda akrep görmek rakiplerin ve hasımların çokluğuna işaret eder.

Rüyasında elbisesinde akrep gören kişi evlatları nedeni ile sıkıntıya ve üzüntüye düşecek, onlardan nankörlük görecek demektir.