Rüyada Akıl Danışmak Görmek

Akıl Danışmak

 

Rüyada birisine bir is hususunda akil danistiginizi ve onun da size bazi tavsiyelerde bulundugunu görmeniz, bir is yapmak için bazi tereddütleriniz olduguna isarettir.

 

Sizden bir hususta fikir almak için yaniniza tanidik bir kimsenin gelip, akil danistigini görmeniz, o kimsenin sizin hakkinizda fenalik düsündügüne ve arkanizdan birilerinin sizin kuyunuzu kazdigina delalet eder.

 

Rüyada akıl ile ilgili bir sahne görmek veya akıl fikir danışmak ne anlama gelir diye merak edenler için aşağıda bir rüya analizi yaptık.

 

Rüyada akıl ve fikir ile ilgili rüyanızın anlamını aşağıdaki rüya tabirinde öğrenebilirsiniz. bu rüya analizinde rüyada akıl hastası görmek, rüyada akıl hastanesi, rüyada akıl hastanesinden kaçmak, rüyada akıl sağlığını kaybetmek, rüyada akıl hastasına yardım etmek. rüyada akıl sağlığı yerinde olmayan birini görmek, rüyada akıl hastanesinde olduğunu görmek, rüyada akıl hastanesinde yatmak. rüyada akıl hastasından korkmak, islami rüya tabirleri akıl hastası gibi rüyaların anlamını öğrenebilirsiniz.