Rüyada Akaryakıt Görmek

Akaryakıt

 

Benzin, mazot vs. satan birini ya da bunların satıldığı istasyonu ve görmek sıkıntı, hayat maişetinin zorlaşması ve karışıklık anlamına gelir. Akaryakıt kısa ya da uzun mesafeli yolculuğa, bazen de mal ve sermaye elde etmeye delalet eder.

 

Rüyada mazot görmek, rüyayı gören kişinin, hayatındaki kadınlardan birinin yaşadığı sorunlara müdahale etmesinden ötürü büyük ve geri dönülmez sıkıntılara girip uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına ve iş hayatında ve aile hayatında problemlerle karşılaşıp tartışma ve sürtüşmelere sebep olacağına yorulur.

 

Uzun zamandan beri planlanan ancak sürekli ertelenen bir gezinin yapılabileceğine delalet eder.Rüyada mazot gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında sıkıntılı bir dönem geçirdiği sırada beklenmedik bir yerden ya da bir kişiden destek gelmesine tabir edilir.

 

Rüyada Akaryakıt Görmek

Rüyada akaryakıt görmek, rüyayı gören kişinin, planladığı bir yolculuğa çıkarak iş hayatındaki sıkıntılara ve strese bir süre ara vereceğine işaret edilir.

 

Rüyada benzin görmek, tembellik ve miskinlik etmeye, rahatına düşkün olup bütün gün yan gelip yatmaya, keyif ve eğlence peşinde koşmaya ve para harcama merakına tabir edilir.

 

Rüya sahibinin şu sıralar hazırdan yiyeceğine, elindekini de bitireceğine işaret eder. Kişi sonradan çok zor durumda kalacak, eli darlığa düşecek demektir. Rüyada benzin görmek, zevk ve eğlence düşkünü insanlara tabir edilir.

 

( Ayrıca Bakınıız; Benzin, Petrol Ürünleri.)