Rüyada Akar Görmek

Akar

 

Rüyada akarsu görmek, ömür uzunluğuna, mutlu bir hayat süreceğinize işaret eder. Akar sahibi olmak: tş hayatında küçük bir gerileme demektir. Bir başka yoruma göre de; akar, ailede para ya da mal nedeniyle bir soğukluk yaşanacağına işarettir.

 

Rüyada akar su görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatı ile ilgili yapacağı yeni değişiklikler sayesinde daha yüksek pozisyonlarda görev almasına, mevki ve makam olarak yükselmesine işaret eder.

 

Rüyada akar su aynı zamanda kişinin yaptığı iş değişikliği sonrası kazanılacak daha yüksek miktardaki paralar sayesinde borç ödeme kolaylığına erişeceğine de yorulmaktadır.

 

Rüyada Yerden Çıkan Su Görmek

Rüyada yerden çıkan su görmek, suyun berraklığına veya bulanıklığına göre yorumlanmaktadır. Şayet rüya sahibi çıkan suyun berrak olduğunu gördüyse, hayatında yaşadığı belirsizliklerden kısa zamanda kurtulacağına, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına delalettir.

 

Çıkan suyun bulanık olması, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı belirsizlikleri ve memnuniyetsizlikleri işaret eder. Aynı zamanda iş değişikliği yapmayı düşünen kişiler için rüyada bulanık çıkan bir su görmek, yapılacak değişiklik için doğru zaman olmadığına yorulmaktadır.