Rüyada Akademi Görmek

Akademi

Rüyada bir akademide okudugunu veya herhangi bir is için orada bulundugunu görmek, bilgisinden faydalanmak isteyen kimselerin bulunduguna, bir akademiden diploma aldigini görmek, kendisinin yeni bilgiler edinmek için bazi tesebbüslerde bulunduguna delalet eder.

 

Rüyada okulda olmak, yaşanılanlardan elde edilecek tecrübeyi kişinin geleceğini inşa etmekte kullanacağını ve olumsuz olaylara dahi bir şeyler öğreneceği şekilde bakılmasından dolayı asla yılgınlığa kapılmadan yaşayacağını işaret eder.

 

Eğitim sürecini hayat boyu sürdüren, özellikle akademik kariyer yapma planları yapan kimselerin, bilime olan inançlarını, kültürel olaylara duyduğu ilgiyi de tabir eder. Soylu bir aile oluşturmak, toplumsal olaylarda söz sahibi olmak ve pek çok kimseye liderlik yapacak vasıflara sahip olmak, yapılan işte ehil hale gelmek anlamına da gelir.

 

Nostaljik bir ruh haline sahip olan rüya sahibinin dostlarına ve geçmişine sahip çıktığına, manevi değerlerinin farkında olarak, her zaman kendisini mutlu edecek ortamlarda bulunacağının da alametidir