Rüyada Aile Görmek

Aile

 

Aile fertlerini bir arada görmek varlığa ve huzurlu bir hayata delalet eder.

Rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse güçlü duruma gelir. Yani hemen her konuda kendini destekleyenler vardır. Aile karanlık bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi için zaman gerekir; Aile aydınlık ve ferah bir yerdeyse, güçlü bir destek, başarılı bir girişim için yeterli olacaktır demektir.

Rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse güçlü duruma gelir. Yani hemen her konuda kendini destekleyenler vardır. Aile karanlık bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi için zaman gerekir; Aile aydınlık ve ferah bir yerdeyse, güçlü bir destek, başarılı bir girişim için yeterli olacaktır demektir.

Rüyada mutlu bir aile görmek sağlıklı ve varlıklı bir yaşamın simgesidir. Eğer sorunlu bir aile gördüyseniz, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir.

 

Rüyasında ailesiyle birlikte açıklık bir yerde oturan kimse güçlü bir destek, iyi bir atılımdır. Ailesi ile karanlık, loş bir yerde oturuyorsa iş ve para ile ilgili bir sorunun halledilmesi için zaman gerekmektedir.

Insanin kendi ailesine ait gördügü Rüyalar, aynen görüldügü sekilde çikar. Bu rüyalardaki semboller biraz karisik olmakla beraber, bunlari çözmek pek de güç degildir. Bu bakimdan aile rüyalarinin tabirleri, kendi iç problemleri kendileri tarafindan bilindigi için, genellikle aile reisinin yardimi ile çok saglikli bir biçimde ve en iyi sekilde yorumlanabilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ev halkini görmek, Rüya sahibi için zenginlige isaret eder.

Rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse güçlü duruma gelir. Yani hemen her konuda kendini destekleyenler vardır. Aile karanlık ve loş bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi için zaman gerekir. Aile aydınlık ve ferah bir yerdeyse, güçlü bir destek, başarılı bir atılım için yeterli olacaktır.

 

Rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse güçlü duruma gelir. Yani hemen her konuda kendini destekleyenler vardır. Aile karanlık ve loş bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi için zaman gerekir.

Rüyada aile görmek, rüya sahibi için çok makbul bir rüyadır. Çünkü iyiye ve hayra delalet eder. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun ama bir o kadar da aydınlık ve güzel olacağına delalet eder. Sağlıklı olmaya, mutluluğa, güzel gelişmelere ve haberlere, hayırlı ve helal olan lokmaya, şans kapılarının her zaman açık olduğuna yorulur.

Rüyada aile görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği gerek aile hayatında gerekse özel hayatında başarıyı da mutluluğu da yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin, hiç ekmeksiz kalmayacağına ve sorunlarının gelip geçici, öylesine sorunlar olacağına, üzülmesine dahi gerek olmayacağına yorulur.

 

Rüyada Aile Halkından Birinin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada aile görmenin tabirinin tam zıddına yani iyi olmayana işaret eder. Rüya sahibi için hayatını ve iç dünyasını olumsuz yönde etkileyecek olan bir haber alması ya da böyle bir durumun içine düşmesi anlamına gelir.

 

Rüyada Aile İle Yolculuğa Çıkmak

Birkaç kişi ile bir araya gelerek hayırlı bir iş yapmak için görüşmeye delalet eder. Rüyasında ailesi ile yolculuğa çıktığını gören kişi, kollarını sıvadığı işten fayda görecektir.

 

Rüyada Aile Dostu Görmek

Rüya sahibinin kendisi için fayda getirecek ve kendisini mutlu edecek şeylere kulak tıkadığı ve onları bir türlü görmek ve anlamak istemediği şeklinde yorum yapılır. Yani rüya sahibi mutlu olmak varken, mutsuz olmayı seçiyor demektir.

 

Rüyada Aile Fotoğrafı Görmek

Rüya sahibinin geçmişine olan bağlılığı ile tabir edilir. Rüyasında aile fotoğrafı gören kişi, ne kadar mutlu olursa olsun, geçmişte yaşadığı günlerin yerine hiçbir şeyi koyamıyor ve o günleri her zaman özlüyordur.

 

Rüyada Aile Kavgası Görmek

Rüya sahibinin yıkılacağı ve çok mutsuz olacağı haberler almasına delalet eder. Rüyada aile kavgası görmek üzüntülü hal şeklinde ifade edilir.