Rüyada Ahır Görmek

Ahır

 

Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir. Rüyada ahır görmek, geçici şan ve şöhret ile tabir olunur. Ahırda yumurta görmek, başkaları tarafından iyi kabul göreceğine delâlet eder.

 

Kısa bir müddet için çevrede ünlü olmaya işarettir. Bir başka yoruma göre de; gayrimeşru yollarla haram mal edineceğinize ve sonradan nedamet getirerek tövbe edeceğinize işarettir. Saray ahırı görmek: Çalışıp çabalıyarak paranıza para katacağınız anlamına gelir.

 

Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa; katır görmek uzun emele, eşek görmek mutluluk ve hoş geçime delalet eder. Boş ahır, kişinin beklentilerinin bir süre daha gecikmesiyle tabir edilir.

 

Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya ; hububat, Buğday ve birçok sağlıklı hayvanla dolu ahırsa bolluğun, bereketin işaretidir.

Rüyada bir ahirda bulundugunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptigi islerden dolayi pismanlik duymalidir.

 

Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.

 

Rüyada ahır görmek, rüya sahibinin hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine işaret eder. Rüya sahibi hayatı boyunca hayırların en güzellerini bulacak, kısmetlerin en büyüklerine sahip olacak, kötü kişilerden ve musibetlerden uzak duracak demektir. Rüyasında ahır gören kişinin hayatı başarı ve zaferlerle dolacak demektir.

 

Rüyada Ahır Temizlemek

Rüyasında ahır temizlediğini gören kişi, sabit fikirliliğinden, inadından ve kininden vazgeçecektir. Bu rüya, rüya sahibinin hayatta sadece siyah ve beyaz renklerin olmadığı, arada gri renginde olduğunu anlayacağı bir olay yaşamasının ardından bu değişimi geçireceğine tabir edilir. Bu sayede kırılmaz sanılan o inadı da kırılmış olacaktır.

 

Rüyada Ahır Dolusu İnek Görmek

Rüyada ahır dolusu inek görmek, rüya sahibinin zenginliğe, huzura ve mutluluğa kavuşmasına, muradını almasına ve bu sayede hayatının kusursuz şekilde ilerlemeye başlamasına işaret eder. Bu durum gelip geçici değil, ömrünün sonuna kadar bakidir diye yorulur.

 

Rüyada Ahırda At Görmek

Rüyasında ahırda atların olduğunu gören kişinin resmi kurumlardaki bir işinin tatlılıkla ve kolaylıkla hallolacağına işaret eder. Bu iş rüya sahibinin istediğinden de kolay olacak, rüya sahibinin de kafası rahat edecek demektir.

 

Rüyada Boş Ahır Görmek

Rüyada boş ahır görmek, rüya sahibinin işlerinin hafiflemesine bu sayede kendisine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırabileceğine delalet eder. Rüya sahibi, bu sayede sosyal aktivitelere de daha fazla ağırlık verebilecek ve stresini kolaylıkla atabilecek demektir.

 

Rüyada Ahırın Yandığını Görmek

Rüyada ahırın yanması hayırlı değildir, rüya sahibinin fevri ve tez canlı olduğuna, düşünmeden hareket ettiğine bu nedenle de çevresindekileri üzüp, kırdığına ve etrafında insan bırakmadığına tabir edilir.