Rüyada Ağıt Görmek

Ağıt

 

Rüyada kendinizi ağıt yakarken görmek, acı bir haberle karşılaşacağınıza işarettir. Ağıt yakmak: Kötü bir haber alınacağına işarettir. Ölünün ardından bağırarak ağlamak iyi değildir. Ölünün ardından ücret karşılığı ağlayan kadınları görmek durumun değişmesine, evin harap olmasına, çirkin amelleri işlemeye delalet eder. Rüyada bir ölü için agit söylendigini görmek, o yerde bir felaketin meydana gelecegine isarettir. Sizin sevdiginiz bir kimse için bir agitta bulunmaniz bir yakininizin ölecegine delalet eder.

 

Rüyada ağıt yakmak, rüyayı gören kişinin, yaşayacağı sorunlardan ötürü görev olarak verilmiş işleri aksatacağına ve bu sebepten ötürü uzun zamandır çalıştığı işinden kovulacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinin vefat edeceğine ve bu yüzden rüyayı gören kişinin büyük ruhsal sorunlar yaşayarak hayatı ve insanları boşlayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Ağıt Yakan Birini Görmek

Rüyada ağıt yakan birini görmek,  rüyayı gören kişinin, kafasında kendisi ile ilgili saçma olaylar ve hayaller kurup onlarla ilgilendiğine ancak artık gerçek dünyaya dönüp hayatı ve ailesi ile ilgilenmesi gerektiğine yorumlanır.

 

Rüyada Cenaze Evinde Ağıt Yakmak

Rüyada cenaze evinde ağıt yakmak, görülen evde yaşanacak büyük sorunların ve sıkıntıların kolay bir şekilde çözüleceğine ve aile halkının birlik ve beraberliklerini koruyacaklarına tabir edilir.

 

Rüyada Ölü İçin Ağıt Yakıldığını Görmek

Rüyada ölü için ağıt yakıldığını görmek, yaşanılan hanede büyük bir sorunun ya da çok acı verecek bir sıkıntının ortaya çıkacağına işaret edilir.

 

Rüyada Sevilen Bir Kişi İçin Ağıt Yakmak

Rüyada sevilen bir kişi için ağıt yakmak, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği birisinin vefat edeceğine delalet edilir.

 

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada bağırarak ağlamak, rüya sahibinin hanesi içinde yaşanacak büyük sıkıntılara ve hanede tartışmalara sebep olacak sorunlara tabir edilir.