Rüyada Ağaçkakan Görmek

Ağaçkakan

 

Kişinin arzusu hilafına ondan isitifade etmek isteyen kimseye delalet eder. Rüyada bu kusu gören kimsenin güzel fakat geçimsiz bir kadinla tanismasina delalet eder. Rüyada ağaçkakan görmek geçimsiz birisiyle evlenyeme ve sıkıntı çekmeye de yorumlanır.

 

Rüyada ağaçkakan görmek yaşanacak olan hayırlı olaylara veya karşınıza çıkacak hayırlı kişilere delalettir. Ölü ağaçkakan parasal konuda sıkıntı yaşayacağınıza fakat karşınıza çıkan veya aile içinden sizin iyiliğinizi düşünün bir kimse sayesinde sıkıntılarınızın hafifleyeceğine işarettir.

 

Rüyada ağaçkakanı öldürmek, avlamak evinize gelecek olan misafirlere ve sizinle alakalı hayırlı işlere, yeniliklere delalet eder. Rüyada ağaçkakanın saldırması arkadaşlarınızla aranızın bozulacağına fakat bu olayın sizin için daha iyi olacağına ve önünüzde ki engellerin kaybolacağına yorumlanır.

 

Rüyada ağaçkakan beslemek size verilen bir işi zamanın da ve sorunsuz bir şekilde teslim edeceğinize, yaptığınız iş sayesinde elinize bir miktar paranın geçeceğine delalettir. Ağaçkakanın yaralandığını görmek bulunacağınız kalabalık bir ortamda tanıştığınız bir kişinin size şans getireceğine, o kişinin sayesinde okul veya iş konusun da yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.

 

Rüyada ağaçkakan görmek yaşanacak olan hayırlı olaylara veya karşınıza çıkacak hayırlı kişilere delalettir. Rüyada ağaçkakan ile konuşmak hayırlı bir okul veya iş değişikli yapacağınıza ve o ortam da tanıştığınız kişilerin size çok yararları olacağına yorumlanır.

 

Rüyada ağaçkakan görülmesi mutlu ve neşeli günlerin sizi beklediğine yorumlanır. Ağaçkakan görmek, sizi sevindirecek haber alacağınıza ya da uzaktan gelecek bir dosta yorumlanır. Kimi tabircilerin yorumuna göre rüyada ağaç kakan görmek, çevrenizde bulunan bir yakınınızın, boş konuşması yüzünden sıkıntıya düşeceğinize işaret etmektedirler.

 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada bu kuşu gören kimsenin güzel fakat geçimsiz bir kadınla tanışmasına veya onunla evlenip sıkıntı çekmesine işaret eder.