Rüyada Ağaç Kabuğu Görmek

Ağaç Kabuğu

 

Malın bereketine, ondan güzel bir şekilde istifadeye delalet eder. Ağaç kabuğunu soyan birini görmek doğum yaptıran ebe ile tabir edilir.

Rüyada herhangi bir agacin kabugunu soyan kimseyi görmek, ebe hanim ile tabir olunur. Ebe kadinda iyilik sahibi ve asil bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada ağaç kabuğu görmek, iyilik sahibi, soylu ve asil bir

kimseye delâlet eder. Ağaç kabuğu soyan kimseyi görmek, ebe kadına alâmettir. Ebe kadında kalelerin fethini ve oradaki şeyleri haber veren iyi ve asil birine delâlet eder.

 

Rüyada ağaç kabuğu görmek, ağaç kabuğu rüyası manevi güzelliğe, günahlardan ve kötülüklerden uzak kılınmaya, inançların en hayırlı şekilde ifşa olunmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, ahiret inancına önem veren maneviyatını her şeyden değerli kılan, hidayete ermiş kişilerdir. Rüyasında ağaç kabuğu soymak, kişinin içinde bulunduğu yaşantısından uzak durarak merak duygusunu geniş kılacak farklı güzel etkinliklerin peşinden gider. Bu rüya aynı zaman da sağlam, köklü aileye sahip olmaya, ilişkilerinizi en üst seviyede tutmaya ifade edilir.

 

Rüyada Ağaç Kabuğu Görmek Neye İşarettir?

Rüyada ağaç kabuğu görmek, ağaç kabuğu rüyası birlik ve beraberliğe, güce ve kudrete, aile içi dayanışmaya, hoş görülü sohbete yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, çok şanslı olup her zaman desteğini sağlayacak güçlü ve hayırlı bir aileye sahip olurlar. Rüyada görülen ağaç kabuğu sembolü  hakkında ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadık bu rüyanın kişi ya da kişiler için en hayırlı şekilde ifşa olunup kişinin hakta yolunu güzel kılması şeklinde ifade de bulunmuştur.

(Ayrıca Bakınız; Kabuk.)