Rüyada Açelya Görmek

Açelya

Orman gülü de denen bu çiçek mevsiminde görülürse tazelik ve hoşluğa,hayra ve lezzetli şeylere; mevsimi dışında görmek üzüntü ve kedere düşmeye delalet eder.

 

Rüyada açelya çiçeği görmek rahatlamaya, yeni kararlara, güzelliklere delalettir.

Rüyada açelya satın almak kendinize nefes alacak zaman, ortam yaratmanız gerektiğine, işinizden, okulunuzdan veya ailenizden bir süre uzaklaşmanız gerektiğine, bu sayede yeni kişilerle tanışıp, yeni arkadaşlıklar edineceğinize işarettir.

 

Rüyada açelya satmak karşınıza çıkacak bir kişi ile aranızda bir ilişki olacağına ve bu ilişkinin evlilikle sonlanacağına veya o kişiden parasal konuda yardım göreceğinize delalet eder.

Rüyada açelya yetiştirmek kısa zamanda okul veya iş hayatınızda yaşayacağınız değişikliklerin herkesin hayrına olacağına, bu değişikliklere kısa zaman da ayak uyduracağınıza yorumlanır.

 

Rüyada açelya besleyen birini görmek aile büyüklerinden alacağınız öğütleri dikkat etmeniz gerektiğine ve aile büyüklerinizin evliliğinizle alakalı bir konuda yardımlarının dokunacağına işarettir.

Rüyada açelyanın solduğunu görmek yapacağınız işlerde, yeniliklerde size aile içinden fakat yakın olmadığınız birinin yardım edeceğine işarettir.

 

Rüyada açelyayı sulamak kötü giden ilişkiniz de partnerinizin yapmış veya söylemiş olduğu bir söz veya hareketle, her şeyin yoluna gireceğine ve ilişkinizin eskisinden de iyi olacağına delalet eder.

Geniş bir alana açelya dikmek ve orada yetiştirmek bazı konuları başarmanız için bir adım atmanız gerektiğine, bu sayede başarılarınızla hem ailenizi hem de kendinizi gururlandıracağınıza işarettir.

 

Farklı renklerde açelya görmek bazı konuları zamana bırakmanız gerektiğine ve bu konunun olması için çok üstüne düşmemeniz gerektiğine delalettir. Eğer zamana bırakırsanız işiniz veya okulunuz da başarılarınızın artacağına ve herkesin başarılarınızı konuşacağına işarettir.

Rüyada açelya çiçeğini görmek, tazelik ve temizliğe işarettir.

 

Rüyada açelya çiçeğinin zamanında açtığını görmek, sıkıntıdan kurtulacağınıza dünyaya yeniden geldiğiniz duygusunu yaşayacağınıza tabir edilmektedir. Açelya çiçeğinin zamanın dışında açtığını görmek, sıkıntı ve üzüntüye yorumlanmaktadır. Açelya görmek, bol, taze ve temiz olan nimete işarettir.

Ormangülü de denen bu çiçek mevsiminde görülürse tazelik ve hoşluğa, hayra ve lezzetli şeylere; mevsimi dışında görmek üzüntü ve kedere düşmeye delalet eder. Rüyada Açelya görmek kısmettir.