Rüyada Aç Gözlü Görmek

Aç Gözlü

 

Rüyada birini veya kendini aç gözlülük halinde görmek, hafif bir hastalığa işarettir.

 

Aç gözlü bir kisi ile karsilastiginizi, veya sizin aç gözlülük yaparak, bir sey hakkinda daha fazla istekte bulundugunuzu görmek, kazancinizla yetinmeyip daha büyük islerle para kazanmak istediginize veya elde etmek istediginiz herhangi bir arzunuz için, bazi kanun disi yollara basvurup, sonunda kötü durumlarda kalacaginiza delalet eder.

 

Rüyada Aç Gözlü Birini Görmek

Rüyada aç gözlü birini görmek; gözü doymak bilmeyen, hırslarının peşinde koşan, kendi çıkarları doğrultusunda çevresindeki insanlara zara vermekten çekinmeyen, şeytanın vesveselerine boyun eğerek onun yolunda giden kötü niyetli kimselere yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında aç gözlü birini görmesi, o kişi için yakında gelecek olan kötülüğe, hane içi yaşanacak tartışmalara, sevdikleriyle ayrı hayat yaşamaya yorumlanır. Rüyada aç gözlü birini görmek, kazancınızdan yetinmeyerek daha fazlasını arzu etmeye, rızkınızı peşinde koşmak yerine harama ve şerre yönelmeye, ilerde hayatınızı zor duruma düşürecek hatalara yer vererek pişmanlık duyacağınız hatalar yapmaya işaret edilir.

 

Rüyada Aç Gözlü Olmak Görmek

Rüyada aç gözlü olduğunu görmek; üzüntü ve sıkıntıdan bir müddet daha kurtulamayacağınız ve bir takım sıkıntıların başlayacağına ve maddi zorluklar göreceğinize delalettir. Hayatınız boyunca yaşadığınızın zorlukların rüyanızda gözünüzün önüne gelmesi aslında hayırlı bir haberdir yaşamış  olduğunuz sıkıntıları görmeniz üzerinizde manevi sıkıntılardan kurtulacağımızın  işaretidir. Rüyada aç gözlü olduğunu görmek, kişi için beklenmeyen sıkıntılara, zor duruma düşmeye, elinize geçen fırsatları kaçırarak iş hayatınızda büyümenize engel olacak olayların ortasında kalacağınıza işaret edilir.